Logo Kontör Fiyatları

Logo Kontör Fiyatları

Logo Kontör Fiyatları ile ilgili sorularınız varsa bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin.

Paketteki Kontör SayısıPaket Fiyatı (TL)Kontör Birim Fiyatı (TL)
150 Adet5953,967
500 Adet1.6003,200
1.000 Adet3.1003,100
2.000 Adet6.0003,000
5.000 Adet12.5002,500
10.000 Adet18.7501,875
25.000 Adet39.0001,560
50.000 Adet67.0001,340
100.000 Adet95.0000,950
250.000 Adet197.5000,790
500.000 Adet345.0000,690
1.000.000 Adet620.0000,620

e Logo Kontör Fiyatları

Satın alınan kontör paketlerinin kullanım hakları yıllık veya aylık dönemlerle sınırlı değildir. Kullanıcılar, hesaplarında yeterli kontör bulunduğu sürece hizmetlerden yararlanma esnekliğine sahiptir. Paketteki Kontör bakiyesi bittiğinde kullanıcılar siparis.elogo.com.tr adresinden Logo kontör satın alma hizmetlerinden yararlanmaya devam edebilirler.

e Logo Özel Entegratörlük hizmeti, kusursuz e-fatura yönetimi için önemli bir çözüm olarak ortaya çıkıyor. Bu hizmet, e-faturaların gönderilmesini ve alınmasını kolaylaştırarak işlemleri basitleştirir ve verimliliği artırır. Kullanıcılar siparis.elogo.com.tr adresinden kontör satın alarak e-Fatura gönderme ve alma süreçlerini kesintisiz olarak sürdürebilirler. e Logo kontör satın alma veya e Logo kontör fiyatları konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logo Kontör Satın Alma

Siparis elogo adresi üzerinden bütçe tercihinize uyacak kontör paketleri arasından seçim yapın ve satın alma işleminizi zahmetsizce onaylayın. eLogo Özel Entegratörlük ile e-Fatura gönderip almak için gerekli kontör paketini siparis.elogo.com.tr adresinden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. eLogo Özel Entegratörlük siparis.elogo.com.tr adresi üzerinden Logo kontör satın alma hizmeti konusunda basit ve güvenli bir yöntem sunmaktadır.

Logo Özel Entegratörlük ile birden fazla kuruluşunuz arasında kontör aktarımını kolaylaştırın. eLogo kontör aktarma işlemi ile artık kontörleri zahmetsizce yeniden dağıtabilir, çeşitli işletmelerinizin ihtiyaç duydukları kaynaklara tam ihtiyaç duydukları anda sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Aktarılan kontörler, alıcı şirkette anında kullanılabilir hale gelerek operasyonların kesintisiz olmasını sağlar. e-Fatura hizmetini kullanmanız için kontör paketi yüklemeniz gerektiğinde size yardımcı olmak için buradayız.

eLogo Kontör Paketlerinin Kullanım Miktarı

HizmetKapsamMiktar
e-FaturaHer gönderilen ve alınan e-Fatura ayrıca değerlendirilir. Saklama Hizmeti dahildirHer 1 e-Fatura için 1 Kontör
e-Arşiv FaturaGönderilen e-Arşiv faturalarını kapsar, saklama hizmeti ve ilgili faturaya ait 1 adet e-Arşiv Mail (html) gönderimi dahildir. Aynı faturaya aitsonraki gönderimler mevcut mail hizmeti tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Her 1 e-Arşiv Fatura için 1 Kontör
e-İrsaliyeHer gönderilen ve alınan e-İrsaliye ayrıca değerlendirilir. Saklama Hizmeti dahildir.Her 1 e-İrsaliye için 1 Kontör
e-Defter SaklamaOnaylı e-Defter dosyalarının orijinal dosya büyüklüğü bazında yasal süre boyunca saklama hizmetidir.Her 1 MB için 1,5 Kontör

Özel Entegratör Nedir?

Özel entegratörler, mükellefler adına e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye gibi elektronik belgelerin oluşturulmasını kolaylaştırmak amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yetkilendirilen aracı kuruluşlardır.

Mükelleflerin elektronik kayıt oluşturma konusunda üç seçeneği bulunmaktadır: özel bir entegratörden yararlanmak, kendi bilgi işlem sistemlerini entegre etmek veya Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından sağlanan GİB portalını kullanmak. Her yöntemin kendine göre avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Entegrasyon yönteminde vergi mükellefleri; BT sistemlerini yönetmek, sunucu bakımı, veri arşivleme maliyetleri, mevzuat değişikliklerini takip etmek ve teknik yönergeleri sistemlerine uygulamaktan sorumludur. Öte yandan GİB portalı, vergi mükellefleri için maliyetsiz olmakla birlikte, işlevselliğinin kısıtlı olması, manuel arşivleme, aylık 500 e-Fatura yükleme limiti gibi kısıtlamalar nedeniyle çok sayıda fatura kesen firmalar için uygun değildir.

GIB Portalı ve Özel Entegratörler

Özel entegratör olabilmek için kuruluşların Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan testleri geçmek de dahil olmak üzere belirli kriterleri karşılaması, bilgi güvenliği, iş sürekliliği veya Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi sertifikalarından en az birine sahip olması ve en az bir ITIL sertifikalı personel çalıştırması gerekir. TÜBİTAK-BİLGEM Kamu Belgelendirme Merkezi'nden mali mühür belgesi imza süreçlerine ilişkin uygunluk değerlendirme raporunun alınması. Gelir İdaresi Başkanlığı, kurumları değerlendirerek onaylı özel entegratörlerin listesini http://www.efatura.gov.tr adresinde yayınlıyor.

Vergi Mükellefi Adına Özel Entegratörün Rolü:

Elektronik Kayıtların Oluşturulması ve Yönetimi: Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen ve yayımlanan teknik esaslara uygun olarak elektronik kayıtların oluşturulması, gönderilmesi ve takibini yapar.

Dijital İmza: e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-İrsaliye durumunda özel entegratör, mükellefin mali mühürünü kullanarak elektronik kayıtları dijital olarak imzalamasına olanak tanır.

Sürekli Erişilebilirlik: Özel entegratör, vergi mükelleflerine kesintisiz hizmet sunarak sistemlerinin 7/24 erişilebilir ve çalışır durumda kalması gerekmektedir.

Web Portalı Erişimi: Mükelleflerin elektronik kayıtlarına özel bir web portalı aracılığıyla erişmelerini sağlar.

Mevzuat ve Teknik Güncellemeler: Mükellefler adına mevzuat ve teknik rehber güncellemelerinin takip edilmesi, bilgilendirilmesi ve bu güncellemelerin kendi sistemi içerisinde uygulanması sorumluluğunu üstlenir.

Veri Saklama: Depolama hizmeti sunan özel entegratörler, elektronik kayıtları belirlenen süre boyunca saklar.

Veri Yedekleme: Felaket Kurtarma Merkezleri bulunanlar, veri yedeklemesini sağlayarak bir felaket durumunda veri kaybına karşı koruma sağlar.

ERP Entegrasyonu: Özel entegratörler, ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) uygulamaları ile sistemleri arasında otomatik veri alışverişini kolaylaştırır.

Sınırlı Görünürlük: Özel entegratörlerin vergi mükellefinin elektronik kayıtlarının (e-Fatura, e-Defter, e-İrsaliye gibi) içeriklerine erişimi yoktur.

Ek Sorumluluklar: Özel entegratörlerin Gelir İdaresi Başkanlığı'nca belirlenen sorumluluklar dışında herhangi bir ek sorumluluğu bulunmamaktadır.

Özel entegratör aracılığıyla sistem kullanımının başlatılması süreci basittir. e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-İrsaliye için tek seferlik mali mühür kullanılarak aktivasyon formunun imzalanması gerekmektedir. e-Defter kullanılması durumunda Gelir İdaresi Başkanlığı'na yapılan online başvuruda ilgili entegratörün seçilmesi gerekmektedir.

eLogo Özel Entegratörülük hizmeti ile işletmeler, özellikle e-faturalama alanında, finansal süreçleri yeniden tanımlayan bir dizi hizmete erişim sağlıyor. Logo Kontör Kampanyası ile ilgili en son duyurulardan bildirim almak ve e Logo Kontör Fiyatları özel teklifler, indirimler ve promosyonlarla ilgili güncellemelerden zamanında haberdar olmak için iletişimde kalın.

 

    • Adres: Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. Blackout İş Merkezi No:211 İç Kapı No: 64 Şişli / İstanbul 
    • email: info@binary.com.tr

©2022 Binary Yazılım Danışmanlık. Tüm Hakları Saklıdır.