Logo Tiger Wings

Logo Tiger Wings

Zamandan ve Mekandan Bağımsız - Logo Tiger Wings

Logo Tiger Wings muhasebe programı geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra web üzerinden kullanım sayesinde sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor. Logo Tiger Wings web üzerinden kullanılabilen yapısı sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak mobil cihazlar üzerinden kullanabilirsiniz.

Tiger Wings, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm faaliyetlerini tek noktadan, kolayca yönetmeyi sağlıyor. Satınalma süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm operasyonların merkezi ve tutarlı bir şekilde gerçekleştirilmesiyle iş süreçlerinde verimlilik sağlanıyor. Böylece işletmeler, gereksiz iş yükünden ve maliyetlerden kurtularak rekabet avantajına ve inovasyona kaynak ayırabiliyor.

Tablet üzerinden sisteme hızlı ve kolay bir şekilde erişmeyi sağlayan Logo Tiger Wings ile ERP zamandan ve mekandan bağımsız hale geliyor. Bilgilere anlık erişim, kullanıcılar açısından da önemli zaman tasarrufu sağlıyor. İsterseniz fiziksel, isterseniz bulut ortamındaki bir sunucuya Tiger Wings çözümünüzün ve gerekli servislerin kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Geliştirilebilir Yapı ve Esnek Fiyatlandırma

Logo Tiger Wings; dış ticaretten müşteri borç bilgileri takibine, malzeme ihtiyaç planlamadan maliyet muhasebesine kadar pek çok iş sürecini kapsayan zengin fonksiyonlar sunuyor. Bu gibi standart özelliklerin yer aldığı çözüm, ihtiyaca göre ek modüller ve fonksiyonlarla daha da zenginleştirilebiliyor. Böylece her işletme kendi sektörüne, işletme yapısına ve beklentilerine göre bir paket oluşturabiliyor. Üstelik Logo Tiger Wings abonelik modeliyle lisanslandığı için, esnek fiyatlandırma özelliğiyle periyodik kullanıcı bazında fiyatlandırma yapılabiliyor.

Dış ticaret yönetiminden müşteri borç bilgilerinin takibine, malzeme ihtiyaç planlamasından maliyet muhasebesine kadar birçok görevi sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor. Bu çok yönlülük, onu birçok sektördeki işletmeler için ideal bir seçim haline getiriyor ve operasyonlarını tek, verimli bir platformda birleştirmelerine olanak tanıyor.

Her Zaman Güncel ve Mevzuata Uyumlu

İşletmelerin hem kendi içlerinde hem de müşterileri, iş ortakları ve tedarikçileriyle kesintisiz iletişim kurarak iş süreçlerinde maksimum verimlilik elde etmesini sağlayan Logo Tiger Wings muhasebe programı aynı zamanda değişen mevzuata uygun şekilde düzenli olarak yenileniyor. Böylece bilgi akışı doğru ve güncel verilerle sağlanırken, karmaşık iş süreçleri sadeleştirilip düzenleniyor ve yasal uyumluluk garanti altına alınıyor.

Modern iş dünyasının dinamik dünyasında, çağın ilerisinde olmak yalnızca uyarlanabilirliği değil, aynı zamanda operasyonları kolaylaştırmak ve sürekli gelişen düzenlemelere uyumu sağlamak için doğru araçları da gerektirir. İşte tam da bu noktada son teknoloji ERP çözümü Tiger Wings devreye giriyor. Logo Tiger Wings muhasebe programı müşteriler, iş ortakları ve tedarikçilerle hem şirket içinde hem de şirket dışında kesintisiz iletişimi teşvik ederek işletmelerin en yüksek verimliliğe ulaşmalarını sağlar. Ayrıca değişen mevzuata ayak uydurarak karmaşık süreçleri basitleştirirken işletmenizin uyumlu kalmasını sağlar.

Benzersiz İhtiyaçlarınıza Göre Tasarlandı

Tiger Wings'i diğerlerinden ayıran şey, tamamı her işletmenin özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış ek modüller ve işlevlerin entegrasyonu yoluyla yeteneklerini daha da zenginleştirme konusundaki doğuştan gelen yeteneğidir.

Bu olağanüstü uyarlanabilirlik, kuruluşların sektörlerine, organizasyonel yapılarına ve performans beklentilerine kusursuz bir şekilde uyum sağlayan özel paketler oluşturmalarına olanak sağlar. Bu uyarlanabilirlik, kuruluşların sektörlerine, yapılarına ve beklentilerine uygun özel paketler oluşturabilmelerini sağlar.

Logo Tiger Wings

Verimli Üretim, Düşük Maliyet - Logo Tiger Wings

Karmaşık üretim süreçlerini kontrol altına almak, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyum, tedariğin eksiksiz yapılması, ihtiyaçlara göre stokların yönetilmesi gibi işlemler ve süreçler, üretim yapan işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ve önceden kurgulanması gereken senaryolardır. Tüm sürecin baştan sona etkin yönetimi için kompleks yapıda sistemlerin bir araya gelmesi gerekir. Logo Tiger Wings Enterprise, üretim süreçlerinizi optimize ederek safha bazlı yönetmenizi, takip etmenizi ve raporlamanızı sağlıyor. Malzeme ve operasyonlara kalite kontrol sonuçlarının girilmesiyle üretim süreçleri iyileştiriliyor, hata payı düşürülüyor. Logo Tiger Wings Enterprise’ın sunduğu üretim planlama yöntemleri, gerekli malzeme ihtiyaçlarını hesaplıyor, makinelerin verimliliğini yönetiyor ve siparişlerin zamanında teslim edilmesini sağlıyor.

Stok Operasyon Kalitenizi Artırın - Logo Tiger Wings

Stok Kontrol fonksiyonu; stok, hedef ve stratejilerinizi oluşturup takip etmenizi, anlık stok değer ve seviyelerinizi izlemenizi, envanter maliyetlerinizi kontrol etmenizi sağlıyor. Farklı ürün yelpazeleri ile çalışanlar için tasarlanmış malzeme sınıflandırması ve seviyelendirilmiş hiyerarşi sayesinde ürünler kolayca takip edilebiliyor.

Matris ara birimi ile aynı türdeki malzemeler farklı özelliklerle izlenebiliyor, binlerce malzemeyi ilgilendiren bir değişiklik sadece tek bir tanımı değiştirerek güncellenebiliyor. Farklı birimlerle izleme özelliği sayesinde malzemeler sınırsız sayıda birimle takip edilirken, çevrim katsayıları özelliği ile de tek bir birim üzerinden raporlama yapılabiliyor. Boyut tanımlaması yapılarak malzeme veya stok kutularının boyut bilgileri kaydediliyor ve bu verilere dayanarak depo içinde ve lojistik sürecinde en uygun yerleşimi hesaplamamıza olanak tanır.

Merkezileştirme Yoluyla Verimlilik

Logo Tiger Wings muhasebe programı, orta ve büyük ölçekli işletmelerin operasyonlarını etkin bir şekilde merkezileştirmesini ve kolaylaştırmasını sağlamak için tasarlandı. Tedarik süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm iş fonksiyonları merkezi ve tutarlı yürütmeden yararlanır. Bu verimlilik, kuruluşların kaynakları stratejik olarak tahsis etmelerine, gereksiz iş yükü ve maliyetlerden kaçınırken rekabet avantajı elde etmelerine olanak tanır.

Her işletme benzersizdir ve Tiger Wings muhasebe programı bu çeşitliliğin farkındadır. Çözüm, dış ticaret, maliyet muhasebesi ve malzeme ihtiyaç planlaması da dahil olmak üzere çok sayıda iş sürecini kapsayan zengin bir işlev dizisi sunar. Logo Tiger Wings'i gerçekten dikkat çekici kılan şey, her işletmenin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ek modüller ve işlevlerle yeteneklerini daha da zenginleştirme yeteneğidir. Bu uyarlanabilirlik, kuruluşların sektörlerine, yapılarına ve beklentilerine uygun özel paketler oluşturabilmelerini sağlar.

 

    • Adres: Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. Blackout İş Merkezi No:211 İç Kapı No: 64 Şişli / İstanbul
    • email: info@binary.com.tr

©2022 Binary Yazılım Danışmanlık. Tüm Hakları Saklıdır.